نمایندگی ها - Kian Teb Atlas

نمایندگی های انحصاری کیان طب اطلس

Card image cap

DYNAMIC ABUTMENT® SOLUTIONS

داینامیک اباتمنت (تالادیوم)

DYNAMIC ABUTMENT® SOLUTIONSنام تجاری محصولاتی که توسط مرکز تحقیق و توسعه Talladium España طراحی شده ،می باشد.در این مرکز راه حل هایی جهت رفع مشکلات ناشی از موقعیت نادرست کاشت ایمپلنت ها ارائه میشود و از این طریق زیبایی شناسی و عملکرد پروتز را بهبود می بخشد. داینامیک اباتمنت با بیش از ده سال سابقه و بالغ بر 500000 تجربه موفق در چندین کشور ، توانسته در ارائه اباتمنت زاویه دار دندانی پیشگام باشد. در این کمپانی محصولاتی با طراحی پیشرفته و دوام بالا ارائه میشود که حداکثر ارزش افزوده و خدمات کل را به مشتریان ارائه می دهند. ما همچنین برای طراحی ، توسعه و یا بهبود محصولات ، خدمات مهندسی از بخش تحقیق و توسعه ما ارائه می دهیم. شعارکمپانی این است که در بخش پزشکی دندانپزشکی یک مرجع باشید. این فرهنگ منجربه جستجوی ایده ها و پروژه های نوآورانه محور می شود که نوآوری و کیفیت محصولات اهداف اصلی کمپانی جهت رفع نیازها و چالش های مشتریان می باشد. روحیه پیشرفت و ارتقاء مداوم ، ما را به سمت تولید به روز محصولات ، خدمات و فرآیندهایی با سطح بالای کیفیت و پیچیدگی فنی سوق می دهد تا بتوانیم در میان بهترین ها ، ارزش منحصر به فردی برای مشتریان خود ایجاد نماییم.

Card image cap

Kerator

کراتور

کمپانی کراتور از سال 1979 شروع به کار کرده و از آن زمان روی تولید تجهیزات پزشکی تمرکز داشته است. این شرکت به عنوان یک کمپانی تولید ابزار پزشکی حرفه ای ،ایمپلنت های دندانی با فناوری پیشرفته و کاشت های دندانی با کیفیتی را توسعه و بهبود داده که در مقایسه با سایر شرکت ها ، عملکرد فوق العاده ای دارد. فلسفه شرکت ما را دنبال کنید "سخت تلاش کنید تا محصولی با بهترین کیفیت ،و حداکثر رضایتمندی از سیستم خدمات مشتریان ارائه دهید و قول توسعه مشکلات سلامتی انسانی را بدهید " ما گواهینامه "ISO 13485 ، CE" را دریافت کرده ایم و موفق به ثبت FDA در ایالات متحده شده ایم. اکنون ما محصولات خود را تولید می کنیم و یک سیستم جامع مدیریت تولید داریم. ما تلاش خواهیم کرد که زندگی خود را سالم و سعادتمند کنیم و تمام تلاش خود را برای آینده باشکوه صنعت تجهیزات پزشکی کره انجام دهیم.

Card image cap

Biotech Dental

بایوتک دنتال

کمپانی بیوتک دنتال از سال 1987 با هدف ایجاد رابطه قوی اعتماد با دندانپزشکان و تکنسین های دندانپزشکی شروع به فعالیت کرده است.   به پزشکان اجازه دهید بهترین محصولات را با بهترین قیمت برای بیماران خود ارائه دهند: این اولین هدف از زیست فناوری است. شرکت بیوتک دنتال مفتخر است با بیش از یک میلیون کاشت دندانی از طریق کلیه دندانپزشکان که به این محصول اعتماد کرده اند ، به بهبود زندگی هزاران بیمار در سراسر جهان کمک کند. این کمپانی با بهره گیری ازتخصص و دانش و بکارگیری فن آوری های نوآورانه و پیشگام ،با اختصاص بیش از 10٪ از گردش مالی شرکت در زمینه تحقیق و توسعه،موفق شده تا به گسترش و خلق محصولات جدیدی دست یابد.همچنین توانسته خطوط محصول متناسب تری را برای چالش های آینده طراحی و راه حل های مناسبی برای چالش های پیش رو پیدا کند. امروزه این کمپانی خود را شریک اصلی دندانپزشکان می داند و انتظارات آنها از بایوتک دنتال نوآوری و فناوری هر چه بیشتر در راستای توسعه این صنعت می باشد.که در این مسیر طیف گسترده ای از محصولات و خدمات در زمینه مراقبت از دندان به مشتریان ارائه می دهد تا بتواند نیازهای همه جانبه بیماران در این زمینه را برطرف کند.

Card image cap

Astek

استک

کمپانی استک با داشتن دسته بندی های مختلف کالایی در زمینه های ترمیم، عفونت متقاطع، پروتز و بیهوشی به دندانپزشکان جهت رفع نیازهای روزمره شان کمک می کند. محصولات این کمپانی پس ازتست توسط مهندسین طراح و دندانپزشکان با تجربه، با بالاترین استانداردهای عملکرد بالینی که مورد نیاز دندانپزشکان می باشد ارائه می شود. کمپانی Astek Innovation 25 سال پیش توسط یک دندانپزشک خلاق تاسیس شده است که چندین نوع کالا تولید می کند و محصولات آن در بیش از 60 کشور توزیع می شود. همچنین تخصص گسترده ای در زمینه لجستیک دارد. این کمپانی مفتخر است پس از سالها تلاش به سطح اعتبار جهانی رسیده و همچنان در جهت حفظ روابط و خدمات به مشتریان شخصی خود و توزیع کنندگان محصولات ، چه در داخل و چه در سطح بین المللی حداکثر تلاش خود را بکار می گیرد.