برند های ایمپلنت‌های فرانسوی - کیان طب اطلس

برند های ایمپلنت‌های فرانسوی

فرانسه دارای برندهای با کیفیت در زمینه ایمپلنت‌های فرانسوی دارد برسی مزایا

لیست تولیدکنندگان و سیستم‌های ایمپلنت‌های فرانسوی: فرانسه به نظارت بر ایمپلنت‌های دندانی خود، کیفیت، عملکرد و ایمنی شهرت دارد. ایمپلنت‌های دندان به عنوان بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته است. فرانسه یکی از کشور‌های اروپایی است. که در صنعت پیشرفت‌های زیادی داشته است. اگر قصد گذاشتن ایمپلنت‌های فرانسه را دارید در این مقاله در انتخاب برند‌های فرانسوی راهنمایی میشوید.

چرا ایمپلنت‌های فرانسوی:

فرانسه در ابتدای تاریخ دندانپزشکی بود. همانطور که موزه دندانپزشکی در پاریس تأیید می‌کند، قرن هجدهم عصر طلایی دندانپزشکی فرانسه بوده است. پیشرف‌های قابل توجهی را به ارمغان آورد که تا به امروز به شکوفایی خود ادامه می‌دهد. به تدریج، تاریخ دانش دندانپزشکی فرانسه حوزه ایمپلنتولوژی را فراگرفته است. و باعث ایجاد شرکت‌های تخصصی جدیدی شده است که به طور فزاینده ای نوآور هستند. در این مقاله شما را با شرکت‌های اصلی ایمپلنت فرانسوی، تاریخچه و دانش آن‌ها آشنا می‌کنیم.

Biotech Dental 

نوآوری در صنعت ایمپلنت ایمپلنت فرانسوی

Biotech Dental یکی از کمپانی‌های اصلی ایمپلنت‌های فرانسوی در بخش مراقبت‌های بهداشتی با ۳۰ سال تجربه است. این شرکت در سال ۱۹۸۷تاسیس شده است. توسط دکتر پولمر تأسیس شد و سپس توسط پرفسور برنارد خریداری شد. Biotech Dental برچسب “Origine France Garantie” و همچنین برچسب French Tech را دریافت کرده است. این کمپانی برای اطمینان از هماهنگی بین زیست شناسی و زیبایی شناسی، انواع ایمپلنت‌های دندانی با کارایی بالا دارد.

یکی از لاین‌ّها ایمپلنت‌های فرانسوی Kontact است. که به نشانه‌های مختلفی مانند تراکم پیشرونده استخوان و یکپارچگی استخوانی سریعتر پاسخ می‌دهد. این گروه یکی از رهبران بازار در ایمپلنتولوژی دندان است و در حدود ۴۰ کشور جهان حضور دارد. موقعیت این شرکت بر فناوری‌های جدید متمرکز شده است. که منجر به سرمایه گذاری‌های قابل توجهی در تحقیق و توسعه شده است.

با ایجاد نمایندگی‌های خود از سال ۲۰۰۹، در حال تقویت حضور بین المللی خود و تسخیر اروپا و خاورمیانه است. به عنوان بخشی از روند رشد بین المللی خود، Biotech Dental سرمایه جذب کرده است. و به دنبال ایجاد نمایندگی خود در ایالات متحده است. جایی که به تازگی IDS، آخرین توزیع کننده مستقل عمده ایمپلنت های دندانی را خریداری کرده است.

Anthogyr

Anthogyr واقع در دره مون بلان در رشته کوه های آلپ و در سال ۱۹۴۳ توسط رنه آنتوئین تاسیس شد. Anthogyr بیش از ۷۰ سال تجربه در ساخت ابزارهای دندانپزشکی دارد. نقطه عطف این کمپانی زمانی بود که این شرکت تولید ایمپلنت های دندانی را در اوایل دهه ۱۹۸۰ آغاز کرد. تعهد آن به کیفیت و قابلیت اطمینان باعث شد که به سرعت به شهرت دست یابد. پیشرفت آن از نظر نوآوری در دندانپزشکی ایمپلنت در سال ۲۰۰۹ طیف هوشمند جدید Axiom بوده است.

که در سال ۲۰۱۷ با Multi-Level، شامل سیستمی کاملاً سازگار با ایمپلنت‌های سطح استخوان و بافت، پیشرفت بیشتری کرد. این نوآوری انعطاف پذیری را برای بهبود طرح‌های درمانی امکان پذیر می‌کند. در سال ۲۰۱۶، Anthogyr با هدف تسریع قابل توجه حضور خود در چین، شریک گروه Straumann شد. در سال ۲۰۱۹، این شرکت رسماً به گروه ملحق شد تا حضور بین المللی خود را بیشتر تقویت کند.

Lyra

Lyra یک گروه نوآور متعلق به خانواده Stemmer است که چشم انداز توزیع دندان در اروپا را شکل داده است. این شرکت که در سال ۱۹۸۰ تأسیس شد، بخش ایمپلنت دندانی خود را در سال ۱۹۸۲ راه اندازی کرد. که قبلا با نام Euroteknika (ETK) شناخته می‌شد. که پس از ادغام ETK-Lyra در سال ۲۰۱۶ به Lyra تغییر نام داد. Lyra یک شرکت راه حل‌های دیجیتال و تولید کننده راه حل های آسان برای کاشت ایمپلنت است.

IDI

از سال ۱۹۸۷، IDI Dental (Implants Diffusion International) تخصص خود را به ایمپلنتولوژی دندان اختصاص داده است. IDI ایمپلنت‌های دندانی خود را طراحی و تولید می‌کند. IDI ایمپلنت‌های دندانی خود را طراحی و تولید می‌کند. IDI به کیفیت متعهد است. برچسب “Origine France Garantie” را برای ساخت ایمپلنت‌ها و پیچ‌ها، اتصالات دریافت کرده است. به عنوان بخشی از اهداف توسعه و کیفیت، این شرکت بر روی نوآوری سرمایه گذاری می‌کند. و با همکاری پزشکان، آزمایشگاه ها و مربیان روی مطالعات متعددی کار می کند.

TBR

TBR یک شرکت بین المللی است که در جنوب غربی فرانسه، در تولوز مستقر است. بیش از ۳۰ سال است که به طراحی، ساخت ایمپلنت‌های با کیفیت بالا، دیجیتال،اختصاص یافته است. TBR برای دو مدل اصلی ایمپلنت شناخته شده است: Bone Levelو Tissue-Level. مورد دوم به ویژه نتیجه ۲۰ سال تحقیق و نوآوری است. در دهه ۲۰۰۰، TBR خط ایمپلنت Z1 خود را معرفی کرد. با تکنولوژی و به ویژه با انتخاب متریال خود را متمایز می‌کند: زیکورن سر ایمپلنت همراه با تیتانیوم بدنه ایمپلنت.

اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید