ایمپلنت فوری دندان چیست؟ مزایا، قیمت 1402 - کیان طب اطلس

ایمپلنت فوری دندان چیست؟ مزایا، قیمت ۱۴۰۲

فقط چند ساعت تا پایان بیدونی ایملنت فوری

ٖایمپلنت فوری چیست؟ ایمپلنت فوری از جدید‌ترین تکنیک‌های دندانپزشکی است. زمانی که به هر دلیلی دندان از دست رود. میتوان به روش ایمپلنت فوری در همان روز می‌توان جایگزین نمود. شولت و هایمکه در سال ۱۹۷۶ روی ایمپلنت فوری تحقیق کردند. در طی سال‌های اخیر مطالعات زیادی کردند. بر روی این روش برای زیبایی دندان‌ها٬ کیفیت بالا و دوام و ماندگاری طولانی انجام گردید. ایمپلنت فوری روشی سریع است. در صورتی که ثبات اولیه کافی استخوان وجود داشته باشد. از این روش استفاده میکنند.

مراحل ایمپلنت فوری چیست؟

مشاوره و ویزیت: در این مرحله دندانپزشک تعیین می‌کند که شما کیس مناسبی برای ایمپلنت هستید یا خیر.  عکس دندان برسی می‌شود. و مشاوره‌های لازم برای نوع جراحی به شما داده می‌شود. اگر بیمار برای این جراحی، کاندیدای مناسبی بود. ایمپلنتلوژیست زاویه و موقعیت دقیق ایمپلنت را مشخص و موارد لازم را به بیمار توضیح خواهد داد. سپس می‌تواند خود را برای جراحی آماده کنید.

دندانپزشک دندان پوسیده و خراب را می‌کشد. سپس کاشت ایمپلنت فوری:. ابتدا با  بی حسی موضعی، بیهوشی عمومی و یا تزریق داروی آرامبخش اعصاب بی حس میشود. جراح با دریل سوکت در فک ایجاد و ایمپلنت را کاشته. می‌توان از یک روکش موقت نیز برای زیبایی استفاده کرد. و بعد از چند هفته برای قالب گیری و روکش دایم باید مراجعه شود.

مزایا ایمپلنت یک روزه چیست؟

در موارد مناسب، قرار دادن فوری و بارگذاری فوری مجموعه‌ای از مزایا را برای بیمار ارائه می‌کند. از جمله زمان درمان کوتاه‌تر. از نظر زیبایی برای کسانی که حساس هستند. زیرا در همان روز صاحب دندان می‌شوند. در واقع، مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۴ نشان داد. که بیماران زمانی که یک راه‌حل مناسب ایمپلنت را در مقایسه با چهار راه حل مناسب پیشنهاد می‌کنند، ترجیح می‌دهند. برای رضایت بالای بیمار، زمانی که از نظر بالینی نشان دهند

ایمپلنت فوری با ایمپلنت‌های بوتک

بیماران میخواهند که به شیوه ای کارآمد و مصلحتی درمان شوند. آنها هنگام جستجوی راه حل، درمان ایمن و موثری را می‌خواهند. که در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین درد و ناراحتی ممکن انجام شود. قرار دادن و بارگذاری فوری ایمپلنت تکنیک‌های ارزشمندی برای پزشک هستند. اما مهارت و تجربه آنها و همچنین انتخاب مورد، همه عناصر حیاتی برای اطمینان از نتایج طولانی مدت موفق هستند.

بایوتک دنتالbiotech یک کمپانی اصلی ایمپلنت فرانسوی در بخش مراقبت‌های بهداشتی با ۳۰ سال تجربه است. Biotech Dental طراح و سازنده تجهیزات پزشکی و راه حل‌های دیجیتال است. برای دندانپزشکان، ارتودنتیست‌ها و آزمایشگاه‌های دندانپزشکی راحتی  به ارمغان می‌آورد. هدف گروه ما ارائه ابزار برای متخصصان دندانپزشکی است. مراقبت عالی از طریق فناوری های نوآورانه از اهداف این کمپانی است. در ادامه قیمت ایمپلنت فرانسوی برسی می‌شود.

ایا شما کاندیدای مناسبی برای ایمپلنت هستید؟

برای دانستن این که کدام یک از روش‌ها برای جایگزینی دندان از رفته شما مناسب است. بهتر است قبل از انجام آن یک جلسه مشاوره با دندانپزشک خود داشته باشید. تا در این جلسه عکس دندان و استخوان و شرایط شما مشخص شود. از شرایط ایمپلنت فوری: ۱- داشتن تراکم استخوان کافی است. اگر تراکم استخوان کافی نباشد. باید قبل از آن در صورت نظر دندانپزشک پیوند استخوان انجام دهید.

۲- بافت دهان و دندان شما باید سالم باشد و عفونت نداشته باشد. اگر دچار بیماری لثه و دهان هستید باید آن را درمان کنید. ۳- دنبال سریع‌ترین روش جایگزینی دندان هستید. می‌توانید از این روش استقاده کنید. ۴- عادت به دندان قروچه نداشته باشید. ۵- دخانیات مصرف نکنید. توجه و رعابت بهداشت دهان و دندان‌ها داشته باشید. و از دارو‌هایی که در رشد استخوان جلوگیری می‌کند خودداری کنید.

مراقبت های لازم پس از ایمپلنت دندان:

مراقبت‌های پس از ایمپلنت از اهمیت ویژه ایی برخودار است. زیرا به دوام و ماندگاری مادام العمر ایمپلنت شما کمک می‌کند.  رعایت نکات زیر در حفظ ایمپلنت اهمیت دارد.  استفاده از دهانشویه برای جلوگیری از عفونت دندان‌ها توصیه می‌شود. استفاده از نخ دندان و واترجت‌هایی که برای ایمپلنت است. سالانه برای چکاپ به پزشک متخصص خود مراجعه کنید. ترجیحا از کشیدن سیگار خود داری شود.

هزینه ایمپلنت فوری: باتوجه به شرایط مراجعه کننده و وضعیت دندان‌ها و نوع ایمپلنت‌ مورد استفاده بستگی دارد. قیمت ایمپلنت فوری از ایمپلنت‌های معمولی بیشتر است. قیمت‌ ایمپلنت فوری به طور متوسط از ۱۳ میلیون تا ۱۵ میلیون است. و برای ایمپلنت‌ها با کیفیت بالاتر و ایمپلنت‌های اروپایی قیمت بیشتری دارد. اما به تعداد واحد ایمپلنت‌هایی که گذاشته می‌شود هم بستگی دارد.

اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید