ایمپلنت‌های دیجیتال بایوتک - کیان طب اطلس

ایمپلنت‌های دیجیتال بایوتک

ایمپلنت‌های دیجیتال با دقت بالاتر و استفاده از تکتولوٰی

در طول جراحی ایمپلنت‌های دیجیتال چه انتظاری داریم؟

اگر دلتان لبخند زیبا می‌خواهد و از بیدندانی خسته شده اید؟ ممکن است آماده‌ی دانستن مزایای جراحی ایمپلنت‌های دیجیتال باشید. جراحی ایمپلنت‌های دیجیتال از فناوری سه بعدی برای بررسی وضعیت استخوان در فک و موقعیت عصب شما استفاده می‌کند. این فناوری جدید به پزشکان اجازه می‌دهد که با دقت بیشتری جراحی کنند. از دیگر مزایای آن می‌توان به کاهش طبیعت و تورم بعد از عمل اشاره کرد. جراحی کاشت سنتی شامل برش در تمام طول لثه است و جراحی دیجیتال نیازی به برش‌های بزرگ ندارد.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک ریشه دندان مصنوعی (از تیتانیوم) است که برای پشتیبانی از ترمیم‌های آینده مانند تاج‌ها طراحی شده است. بیمارانی که یک یا چند دندان دائمی بزرگسالان را از دست داده اند و دوست دارند لبخندی زیبا داشته باشند. می‌تواتد بهترین انتخاب برای آن‌ها ایمپلنت دندانی باشد. ایمپلنت‌های دندانی تیتانیوم را می‌توان با موفقیت در استخوان ترکیب کرد. و پایه ای محکم برای ترمیم دندان در آینده ایجاد کرد.

ایمپلنت‌های دندانی را نباید با روکش‌هایی اشتباه گرفت که روی ایمپلنت‌ها پیچ می‌شوند. و ظاهر دندان‌های طبیعی را تقلید می‌کنند. ایمپلنت٬ دندان اصلی را از نظر شکل، اندازه و استحکام تکرار می‌کند. تا بتوانید با لبخند جدید خود احساس اطمینان کنید. بسته به شرایط منحصر به فرد شما، یک دندانپزشک باتجربه ممکن است تغییراتی را در ایمپلنت دندان توصیه کند. مانند بریج بر پایه ایمپلنت یا پروتز با ایمپلنت. هنگامی که روکش روی آن محکم شود، نمی‌توانید ایمپلنت دندان را ببینید.

ایمپلنت‌های دندانی مانند دندان‌های طبیعی شما عمل می‌کنند. مانند دندان‌های طبیعی شما ساخته شده اند. آنها از یک ریشه تیتانیوم و یک روکش سرامیکی  تشکیل شده اند. ایمپلنت در استخوان فک شما قرار می‌گیرد. تیتانیوم به این دلیل استفاده می‌شود که زیست سازگار است – نه تنها غیر سمی است. روکش‌ها نه تنها رنگ و درخشندگی دندان‌های طبیعی شما را تقلید می‌کند. بلکه بسیار قوی است. و می‌تواند در برابر نیروی گاز گرفتن شما مقاومت کند.

اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید