ایمپلنت دیجیتال در کم‌ترین زمان - کیان طب اطلس

ایمپلنت دیجیتال در کم‌ترین زمان

ایمپلنت دیجیتال با مدل سازی کامپیوتری سه بعدی وضعیت دهان و لثه‌ها رو نشان می‌دهد. سپس با برسی و معاینات دندانپزشک اطلاعات مربوط به استخوان فک و عروق و اعصاب آن بدست می‌اورد. امکان ایجاد کمترین برش در فک برای انجام ایمپلنت دیجیتال در تهران را ایجاد می کند. در این مقاله  درمورد ایمپلنت دیجیتال و مزایا و معایب و قیمت آن توضیح خواهیم داد.

در مرحله اول برای انجام ایمپلنت دیجیتال  نیاز به گرفتن cbct از فک است. این روشتوجه به اندازه فک در مدل سه بعدی رو کامپیوتر طراحی میکند. سپس با کم‌ترین برش بدون بخیه اعمال می‌شود و درد کم‌تری نسبت روش‌های دیگر خواهد داشت. برای انجام یه کاشت دقیق در نواحی لثه ایمپلنت دیجیتال روش مناسبی است.

 

جراخی ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیچیتال چگونه انچام می‌شود:

در مرحله بعدی با استفاده از  مته های دیجیتال دقیقاً می دانیم که استخوان فک را در چه نواحی سوراخ کرده، برش دهیم به همین دلیل کم‌ترین کم‌ترین برش و درد رو داریم. جراح دندانپزشک در این روش از لحاظ ۴ بعدی دقت کافی خواهد داشت و با حداکثر دقت انجام میشود. 

محل ایمپلنت را با دقت بالایی دریل می کنیم و سیلندرهایی ایجاد می کنیم که از آن ایمپلنت وارد استخوان شده و استخوان فک را با دقت بسیار بالایی آماده می کند. اما دوستان این مستلزم این است که همه مراحل را به درستی طی کنیم. اینکه ما باید این راهنمای جراحی را به درستی طراحی و بسازیم. ما باید آن را با مواد مناسب بسازیم که ابعاد آن تغییر نکند.

تفاوت ایمپلنت دیجیتال با ایمپلنت معمولی

مزایای این روش شامل موارد زیر است:

کاشت ایمپلنت با بالاترین دقت.

کم‌ترین برش و بدون درد و خونٰ ریزی.

بالاترین سرعت و در کم‌ترین زمان.

کوتاه بودن دوره نقاهت.

کاشت چند پایه ایمپلنت.

بدون نیاز به بخیه.

روش مناسب برای افرادی که عرض و ارتفاع کم استخوان دارند.

 

مزایا ایمپلنت دیجیتال فرانسوی

 

تعداد جلسات کم‌تر: ایمپلنت دیجیتال تعداد جلسات کم‌تری نسبت به ایمپلنت به روش معمولی نیاز دارد. و روند بهبودی سریع‌تر صورت می‌گیرد.

میزان تهاجمی بودن: چون ناحیه برش وسیع نیست و با دقت بالاتری توسط کامپیوتر مشخص میشود. در نتیجه روند بهبود سربع‌تر است.

هزینه: نسبت ایمپلنت‌های معمولی هزینه کم‌تری دارد.

اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید